استیسی و اندرو دِنس‌لیز

تمام راه از ایالات متحده آمریکا تا مرکز پزشکی آنادولو برای IVF

استیسی و اندرو دِنس‌لیز یک زوج جوان آمریکایی هستند. هر دوی آن ها برای کودکان ناتوان ذهنی کار می کنند. آن ها عاشق کودکان و از صمیم قلب خواهان داشتن یک کودک هستند. متاسفانه تلاش های یک سال و نیم آن ها بیهوده بود. سرانجام، در مارس 2009، تصمیم گرفتند به پزشک مراجعه کنند. پس از انجام معاینات خاص، پزشک آن ها به این نتیجه رسید که باید تحت درمان IVF قرار گیرند. «با این حال»، آقا و خانم دِنس‌لیز می گویند،

هزینه درمان در ایالت متحده آمریکا به طرز مضحکی زیاد است. کاملاً برای ما غیرممکن بود که بتوانیم از پس این هزینه بر بیاییم.

پذیرش در مرکز پزشکی آنادولو

این زوج، شروع به جستجوی گزینه جایگزین در خارج از کشور کردند. اندرو دِنس‌لیز به ما می گوید از طریق اینترنت، روزنامه ها، مجلات و سایر کانال های ممکن به دنبال بهترین مرکز پزشکی برای خودشان گشتند. سپس با مقاله ای درباره عمل IVF در مرکز پزشکی آنادولو برخورد کردند. به شدت تحت تاثیر آنچه خواندند قرار گرفتند و فوراً با بخش خدمات بین المللی بیمارستان تماس حاصل کردند. ظرف تنها یک هفته، ایمیل هایی تبادل کردند و تصمیم گرفتند به ترکیه بیایند. با توجه به اینکه این اولین باری است که خارج از کشور می روند، آقا و خانم دِنس‌لیز هیجان خود را پنهان نکردند. درمان آن ها تحت نظارت پروفسور دکتر آیدین آریجی در مرکز پزشکی آنادولو بود. اندرو دِنس‌لیز درباره برداشت اولیه اش این چنین می گوید که کارکنان بیمارستان، بسیار یاری رسان و صادق بودند و درک بالایی داشتند.

 

آقا و خانم دِنس‌لیز از تجربه شان در مرکز پزشکی آنادولو می گویند:

واقعاً خوشحالیم که در مرکز پزشکی آنادولو بودیم. این مرکز را از میان مراکز بسیاری انتخاب کردیم و از آن سوی دنیا تمام راه را آمدیم. این کار ریسک زیادی به همراه داشت. اما هرگز نا امید نشدیم. پزشک ما، پروفسور دکتر آیدین آریجی، در تمام ابعاد ما را حمایت کرد و در صورت نیاز به ما آرامش می داد. او پزشک بسیار حاذقی است. هرگز مجبور نبودیم در طی روند کار منتظر بمانیم، همه خیلی مشتاق بودند. درمان نیز بسیار موفقیت آمیز بود. بسیار خوشحال هستیم. می خواهیم دوباره برای فرزند دوم خود به مرکز پزشکی آنادولو بازگردیم.

ویدیو